Hemen Ara
logo

Sosyal Medya Videoları Prodüksiyonu

Sosyal Medya Videoları Prodüksiyonu

Firmalar, kurumlar seslenmek istedikleri hedef kitleye mizahi tarafı güçlü videolar ile seslenmeye başlamıştır. Sosyal medyanın da gelişimi ile birlikte reklamlar da herkes tarafından kullanılan sosyal mecralara geçmiştir. Anlatılmak istenenler insanlara kısa ve öz bir şekilde aktarılır. Hedef kitlenin aklında kalıcı hale gelebilmek ve hızlı ulaşım ile sosyal medya reklamcılıkta yer edinmiştir. Biz de hazırladığımız sosyal medya videoları ile kısa sürede hedef kitleye ulaşmayı ve kurumunuzu, hizmetinizi ya da ürününüzü en iyi şekilde tanıtmayı hedeflemekteyiz.

Youtube, Vine, Instagram Videoları

Özellikle Youtube reklam ve tanıtım açısından diğer görsel medyalara göre daha fazla tercih edilmektedir. Youtube aracılığı ile hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilir, kurumunuzu, hizmetinizi ya da ürününüzü tanıtabilirsiniz. Vine videoları ise mizahın en üst seviyede olduğu ve insanların izlerken sıkılmadıkları videolardandır. Vine videoları ile ürününüz, hizmetiniz ya da kurumunuz hedef kitlenin hafızasında yer edinir. İnstagram ise gün içerisinde en fazla ziyaret edilen uygulamalardandır. Milyonları aşan kullanıcı sayısı ile çok rahat tanıtım yapabilirsiniz.

360 3D VR 4K – 8K Video Çekimi

En gelişmiş ve en çok tercih edilen 360 3D VR 4K – 8K Video çekimleri sayesinde müşterilerinizin aklında kalırken sunumlarınızı, tanıtım filmlerinizide bu teknikle yapabilirsiniz. Müşterilerinizi kendi kurumsal dünyanıza hayran bırakırken rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir