Skip to content Skip to footer
Kurumsal

Hakkımızda

1908 Film Yapım, 2005 yılından günümüze gelişen teknolojiyi takip ederek seçkin markalara video alanında çözüm üreten bir film yapım ajansıdır. Sinema, reklam, tanıtım, belgesel ve fotoğraf alanlarında uzman ekibiyle hazırladığı projeler ile markaların prestijlerini ve marka bilinirliklerini arttırmak üzere dijital alanda destek vermektedir.

Tanıtım faaliyetlerinde video içeriklerin kazandığı önemin sonucunda, deneyimi ve bilgi birikimi ile 1908 Film Yapım, çağa ayak uyduran dinamik anlayışı ile dijital çözümler üretmektedir. Verdiği hizmetler arasında, viral videolar, sokak röportajları, özel kampanya videoları gibi güncel içerikler de bulunmaktadır.

Ekipman

1908 Film Yapım doğru çözümü, doğru zamanda sunmak için profesyonelce çalışır. Prodüksiyonun her aşamasında profesyonel bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Kalite

1908 Film Yapım içeriklerini, profesyonelliğinin gerektirdiği teknolojiyi kullanarak, markaların layık olduğu görsel kalitede sunmaktadır. Çekimler, saha ve sinema çekimleri için tasarlanan RED Epic ve Carl Zeiss objektifli kameralarla yüksek çözünürlükte yapılmakta, ışık sistemleri için ise ARRI tercih edilmektedir. Reklam ve tanıtım filmlerini kurgulamak için ise Final Cut Studio 3 programı kullanılmaktadır.

Özgün müzik – Jingle

1908 Film Yapım, konusunda eğitimli ve deneyim sahibi müzisyenler tarafından yapılan, tanıtım ve reklam filminin dinamiğine uygun bestelerle, yapılan işin daha da özel olmasını sağlamaktadır.

1908film hak 1

Portfolyo

2005 yılından günümüze yaptığı, film, tanıtım filmi, video klip, belgesel gibi içerikler sayesinde prodüksiyon olarak oldukça güçlü bir deneyim elde eden 1908 Film Yapım, portfolyosuna katmaktan mutluluk duyduğu yapımlarla, müşterilerinin mutluluğuna da ortak olarak birlikte büyümeyi amaçlamaktadır.

Tüm prodüksiyonlarında en güncel teknik malzemeleri kullanan 1908 Film Yapım, bütçenin durumuna bağlı olarak, görsel efekt ve dijital görüntü işleme tecrübesi sayesinde alternatifler üretip en yaratıcı sonuçları ortaya çıkarmayı hedeflemektedir. Bunların yanı sıra ihtiyaç durumunda, senaryo planlama ve uygulama hizmeti de vermektedir.

Biz Kimiz?

Yapımcı Yönetmen
Çağlayan Sarıkuş
Sanat Yönetmeni
Hilal Çimen
Görüntü Yönetmeni
Umut Can Sevindik
Fotoğraf Sanatçısı
Kerim Belet
Fotoğraf Sanatçısı
Coşkun İnce
Senarist ve Metin Yazarı
Gonca Yurdagüven
Görüntü Yönetmeni
Arif Özçetin
Metin Yazarı
Ozan Sapaz
Yönetmen – 3D Artist
İlker Yurdagüven
Besteci - Ses Tasarımcısı
Kıvanç Sarıkuş
Proje Danışmanı
Meriç Karakaş

1908 Film Yapım

Adres
Beylerbeyi Mah. Beybostanı Sok. No:47/3 Beylerbeyi – İstanbul
Abone Olun

www.1908film.com.tr © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.