Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünya çapında oldukça sevilen aksiyon ve macera serisi Hızlı ve Öfkeliserisinin spin-off filmi olarak çıkacak olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi, 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyonda olacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve kaliteli film yapım şirketi ile şimdiden iyi olacağının izlenimini veren Hobbs ve Shaw filmi, 2 saat 14 dakika uzunluğa sahip olacak.

Hobbs ve Shaw filmi, geçmişte belirli anlaşmazlıklar yaşamış olan Hobbs ve Shaw ikilisinin, Brixton isimli kötü karaktere karşı birlik olmalarını ve dünyayı global bir tehditten kurtarmaya çalışmalarını anlatıyor. Idris Elba’nın oynadığı Brixton karakteri, tüm dünyanın kaderini değiştirecek terör olaylarına neden olurken, eski ajan Shaw ile sadık kanun adamı Hobbs’un bu terör olaylarına engel olmak için birlikte çalışmaları ve aralarındaki anlaşmazlıklar için ateşkes ilan etmeleri gerekecektir.

Dwayne Johnson, Jason Statham, Jason Statham, Idris Elba ve Eddie Marsan gibi Hollywood’un sevilen isimlerini barındıran film, “Atomic Bomb”, “John Wick” ve Deadpool filmlerindeki başarısıyla adından bahsettiren yönetmen David Leicth tarafından yönetilmiştir. Hobbs ve Shaw filmi, oldukça eğlenceli ve bol aksiyonlu bir film olarak 2019 Ağustos’unda gösterimde olacak.

Once Upon a Time in Hollywood (Bir Zamanlar… Hollywood’da)

Once Upon a Time in Hollywood filmi, 1969 yılında dünyanın film sektörünün kalbi olan Los Angeles’da zamanında iyi bir çıkış yapmış ancak sonrasında bu yükselişi devam ettirememiş bir aktörü ve bu aktörün dublörünün başına gelenleri anlatıyor. Bu ikilinin kariyerlerindeki düşüş sebebiyle yaşadıkları bunalımı ve kendilerine bir çeki düzen vererek tekrar sektöre tutunmaya çalışmalarını oldukça başarılı bir biçimde seyirciye aktaran filmde arka planda trajik bir cinayet olan Sharon Tate ve daha birçok cinayet anlatılıyor. Seri katil Charlie Manson’ın 4 müridi tarafından 8.5 aylık hamileyken öldürülen ünlü oyuncu Sharon Tate’in cinayetinin filmde işlenmesi, 1969 yılında Hollywood dünyasının ve Amerikan toplumunun zihniyetinin anlaşılmasına yardımcı olacaktır.

Yönetmen koltuğunda her yapımıyla adından söz ettiren Quentin Tarantino bulunan Once Upon a Time in Hollywood filminin oyuncuları da oldukça ünlü isimlerden oluşuyor. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell ve Damian Lewis’in oynadığı film, 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek. Ünlü oyuncu kadrosu ve kaliteli yönetmeni ile oldukça başarılı bir ilk izlenim oluşturan Once Upon a Time in Hollywood filmi, Warner Bros. Ve Sony gibi güçlü film yapımcılarına sahip bir film olarak seyircilerin beğenisine sunulacak.

Charlie’s Angels

Farklı yeteneklerdeki kadın ajanların çeşitli maceralarını konu alan Charlie’s Angels filmi, 28 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda olacak. Çeşitli suçlara karşı bir tim olarak çalışan ve Charlie’nin Melekleri olarak adlandırılan bu kadın ajanlar, dünyayı küresel tehditlerden korumaya çalışıyorlar. 1990-2000’li yıllarda hem filmleri hem de dizileriyle oldukça popüler hale gelen Charlie’s Angels serisi ailesine yeni katılan bu son film, hem oyuncuları hem de aksiyon sahneleri ile gözleri kamaştırıyor.

Önceki filmlerinde Drew Barrymore, Lucy Liu ve Cameron Diaz gibi yıldızlar bulunmaktadır. Yeni çıkacak olan filmde ise Naomi Scott, Elizabeth Banks, Noah Centineo, Kristen Stewart ve Sam Claflin beyazperde de izlenecek isimler olacaktır.Oyuncu olarak da filmin kadrosunda bulunan güzel aktris Elizabeth Banks ayrıca bu filmin yönetmenliğini de üstlenmiştir.  2019 Kasım’ında sinemalarda olacak olan Charlie’s Angels filmi oldukça ses getirecek gibi gözüküyor.

Jumanji: The Next Level

2017 yılında çıkan “Jumanji: Vahşi Orman” filminin devam filmi olarak gelen Jumanji: Next Level, 9 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen Jake Kasdan’ın yönettiği filmde Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Danny DeVito ve Danny Glover başroldedir. Dwayne Johnson’ın aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği film, macera ve komedi türündedir.

Birbirinden farklı özelliklere sahip avatarlara dönüşen ve bir oyunun içine hapsolan 4 arkadaşın macerasını anlatan ilk filmden sonra bu filmde de bu dört arkadaştan birisi tekrar oyunun içinde hapsolur ve geri kalan üç arkadaşı onu bulmak için oyuna yeniden girmeyi kabul ederler. Geri döndükleri oyunun hiç de ilk geldikleri gibi olmadığını gören bu ekip, hem arkadaşlarını kurtarmaya hem de en hızlı şekilde bu oyunun içinden çıkmaya çalışacaklardır.  İlk filmdeki temposunu kaybetmeyen devam filmi sizlere 9 Ocak 2019’da keyifli bir sinema keyfi vaat ediyor.

1908 Film Yapım

Adres
Beylerbeyi Mah. Beybostanı Sok. No:47/3 Beylerbeyi – İstanbul
Abone Olun

www.1908film.com.tr © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.