Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aslan Kral

Aynı isimli eski animasyon serisinin yeniden beyaz perdeye aktarılmasını amaçlayan Aslan Kral filmi, hem oyuncu kadrosuyla hem de 3D yapım kalitesiyle 2019 yılına damga vuracak bir animasyon olacak gibi gözüküyor. Filmin konusu ise ilk Aslan Kral filmleri ile aynı; yavru aslan Simba’nın babası Mufasa ormanların kralıdır. Babasına hayran bir yavru olan Simba bir gün hain amcası Scar’ın babasını öldürmesi ile kendini savunmasız bulur. Babasını kaybeden ve amcasının yeni kral olduğu ormanda artık yaşayamayan Simba sürgün edilir ve uzaklara doğru yol alır. Ancak Simba ne olursa olsun babasının intikamını almaya ve hakkı olan krallığı için geri dönmeye kararlıdır. Bunu yaparken yanındaki arkadaşları yaban domuzu Pumbaa ve mirket Timon da ona yardım edecektir.

Eski seriye neredeyse tamamen sadık kalınan bu yeniden yapımda bir dönem Aslan Kral filmleriyle büyüyen nesli bekleyen birçok nostaljik sahne bulunuyor. Aslan Kral efsanesinin yaşatılmak istendiği bu yapımda, 3D teknolojisi gerçekten çok verimli kullanılmış ve film sizlere oldukça güzel bir izleyiş sunuyor. Görsel şölen vaat eden film, en iyi animasyon filmleri arasında kendine oldukça güzel bir yer edinecek gibi gözüküyor. Oyuncu kadrosu olarak da oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Aslan Kral, Donald Glover, Beyoncé ve Seth Rogen gibi birçok usta oyuncuya sahip bir animasyon olarak karşımıza çıkacak.

Film Avrupa’da bazı ülkelerde 17 Temmuz 2019, diğer birçok ülkede ve Türkiye’de ise 19 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girecek. Bu 20 yıllık serüvene yeni bir bakış getiren yeniden yapım size bol bol müzikal, komedi ve dram sunacak.

Hadi Gidelim

Oyuncak Hikayesi, Coco ve İnanılmaz Aile gibi büyük filmlerin yapımcısı Disney Pixar’ın 2020 yılına damga vuracak filmi Hadi Gidelim, fantastik ve sihirli bir evrende yaşayan iki elf kardeşin başına gelenleri konu alıyor. Filmdeki elf kardeşler babalarını küçük yaşta kaybederler ancak sonrasında babaları ile son bir gün geçirme fırsatları olduğunu öğrenirler. Dünyada bulunan bir büyü ile babalarına kavuşmalarının mümkün olduğunu öğrenen elf kardeşler, babaları ile beraber olmak için ellerinde geleni yapacaklardır.

Bu büyüye ulaşmak için başlarından geçen maceraları konu alan film, deneyimli ve dünyaca tanınan animasyon yapımcısı Disney Pixar’ın elinden çıktığı için şimdiden kaliteli bir yapım olacağını söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus ve Octavia Spencer gibi birçok Hollywood yıldızının bulunduğu film ülkemizde 3 Nisan 2020 tarihinde vizyonda olacak.

Karlar Ülkesi 2

İlk filmiyle hem Türkiye’de hem de tüm dünyada oldukça sevilen animasyon yapımı Karlar Ülkesi serisi, önümüzdeki kış ikinci filmiyle tekrar seyircilerle buluşuyor. Karlar Ülkesi 2, ilk filmin baş kahramanları Elsa, Anna, Olaf, Sven ve Kristoff’un uzun bir yolculuğa çıkmasını ve bu yolculukta başlarına gelenleri konu alıyor. Neden büyülü bir şekilde doğduğuna anlam veremeyen Elsa, bu sorusuna bir cevap bulmak için krallıkları Arendelle’nin dışına yolculuk yapmak ve kendisi hakkındaki gerçekleri öğrenmek istemektedir. Bu yolculuğa çıkarken onu yalnız bırakmayan arkadaşları ile beraber yollara düşen Elsa, kendisi hakkındaki gerçekleri öğrenmek için olağanüstü birçok zorlukla karşılaşacaktır.

İlk filmiyle başarılı film yapım şirketi Disney Pixar’a oldukça iyi bir gişe sunan Karlar Ülkesi, ikinci filmiyle de bu başarısını katlamak istiyor. Başarılı oyuncuları, sevimli ve uyumlu karakterleri ile sizi ilk dakikasından itibaren içine çeken animasyon, ülkemizde 19 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda gösterime başlayacak.

Astronot Willy: Macera Gezegeni

Astronot Willy: Macera Gezegeni filmi, uzay yolculuğuna çıkan Willy ve ailesinin bir zaman sonra ayrı düşmesini ve Willy’nin ailesinin yanına dönmek için verdiği zorlu mücadeleyi anlatan bir animasyon yapımı. Ailesiyle uzayda yolculuk yapan Willy, uzay gemisindeki bir problem sonucunda ailesinden ayrı düşer. Willy acil durum olarak en yakındaki gezegene iniş yapar ancak Willy’nin bilmediği şey bu gezegenin vahşi ve keşfedilmemiş bir gezegen olduğudur. Bu zorlu inişten sonra tek başına indiği gezegenden kurtulup ailesinin yanına dönmeye çalışan Willy’ye hayatta kalma robotu Buck yardım edecektir. Buck ve Willy bu korkunç gezegenden kurtulup Willy’nin ailesini bulmaya çalışacaklardır. Ülkemizde 12 Temmuz 2019 tarihinde vizyonda olacak olan film, 3D olarak gösterime girecektir.

1908 Film Yapım

Adres
Beylerbeyi Mah. Beybostanı Sok. No:47/3 Beylerbeyi – İstanbul
Abone Olun

www.1908film.com.tr © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.